01/06 – 08/06/2024 Devils Challenge Seguiment Classificació
02/02 – 29/02/2024 JIBE JAHA 2024 Seguiment Classificació
16/01 – 21/01/2024 Vokober(g) 2024 Seguiment Classificació
12/01 – 14/01/2024 Kong Vinter 2024 Seguiment Classificació
11/11 – 17/11/2023 Everest Trail Race Seguiment Classificació
07/11 – 14/11/2023 Drakensberg Grand Traverse Seguiment Classificació
13/10 – 14/10/2023 O-See Ultra Seguiment Classificació
05/10 – 08/10/2023 River Trail 2023 Seguiment Classificació
30/09 – 01/10/2023 Ultra Trail Lago Maggiore 2023 Seguiment Classificació
24/09 – 30/09/2023 Atacama Crossing 2023 Seguiment Classificació
23/09 – 30/09/2023 Bohemia Divide 2023 Seguiment Classificació
15/09 – 17/09/2023 10 Lužických 700 Seguiment Classificació
08/09 – 10/09/2023 Julian Alps Trail Run Seguiment Classificació
04/09 – 04/09/2023 ÖTILLÖ Swimrun World Championship Seguiment Classificació
23/08 – 30/08/2023 UB30: Okolo Tater Seguiment Classificació
24/08 – 28/08/2023 CZ AR 2022 Seguiment Classificació
24/08 – 26/08/2023 Czech Adventure Race 2023 Seguiment Classificació
25/08 – 26/08/2023 Czech Mini Adventure Race 2023 Seguiment Classificació
18/08 – 20/08/2023 Squamish 50 Sunday Seguiment Classificació
13/08 – 20/08/2023 Nordic Islands Adventure Race Seguiment Classificació Resultats Parcials GPX
18/08 – 19/08/2023 Squamish 50 Saturday Seguiment Classificació
12/08 – 13/08/2023 JES300 MTB Seguiment Classificació
27/07 – 12/08/2023 West Carpathian Challenge 2023 Seguiment Classificació
03/08 – 10/08/2023 Blakes Big Red Run Seguiment Classificació
05/08 – 06/08/2023 Gothenburg Swimrun World Series 2023 Seguiment Classificació
28/07 – 04/08/2023 West Carpatian Challenge Seguiment Classificació
30/07 – 03/08/2023 Huairasinchi 2023 Seguiment Classificació
19/06 – 31/07/2023 Monoxylon Seguiment Classificació
28/07 – 30/07/2023 Monte Rosa Est Himalayan Trail 2O23 Seguiment Classificació
28/07 – 29/07/2023 Explore Gippsland 2023 Seguiment Classificació
21/07 – 28/07/2023 Europeaks: Montenegro Seguiment Classificació
15/07 – 16/07/2023 TMMTR 2023 Seguiment Classificació
05/07 – 12/07/2023 Race Across Czechia 2O23 Seguiment Classificació
08/07 – 08/07/2023 Engadin Swimrun World Series 2023 Seguiment Classificació
01/07 – 01/07/2023 Åre Extreme Seguiment Classificació
23/06 – 30/06/2023 Payer Ultra Seguiment Classificació
29/06 – 29/06/2023 Åre Extreme Downhill Rush Seguiment Classificació
22/06 – 25/06/2023 Wolfman 555 Seguiment Classificació
18/06 – 25/06/2023 Gobi March 2023 Seguiment Classificació
16/06 – 19/06/2023 Vucko Trail Seguiment Classificació
17/06 – 17/06/2023 Höga Kusten Race Seguiment Classificació
17/06 – 17/06/2023 UTO Swimrun World Series 2023 Seguiment Classificació
09/06 – 17/06/2023 3 Peaks Yacht Race Seguiment Classificació
12/06 – 16/06/2023 Ultra-X Tanzania Seguiment Classificació
09/06 – 11/06/2023 Extreme Bike 444 Seguiment Classificació
02/06 – 11/06/2023 Trans Balkan Race 2023 Seguiment Classificació
10/06 – 10/06/2023 Bjursås Race Seguiment Classificació
02/06 – 04/06/2023 DoKola! Seguiment Classificació
02/06 – 04/06/2023 Travessa Encamp 2023 Seguiment Classificació
28/05 – 28/05/2023 Nordisk Adventure Run Sunday Seguiment Classificació
26/05 – 28/05/2023 Ultra Trail Dinarides Seguiment Classificació
27/05 – 28/05/2023 Nordisk Adventure Run Saturday Seguiment Classificació
26/05 – 27/05/2023 Ze dna na vrchol Seguiment Classificació
27/05 – 27/05/2023 Stockholm Race Seguiment Classificació
19/05 – 22/05/2023 400 Ultra Seguiment Classificació
13/05 – 20/05/2023 Fergunna Race 2023 Seguiment Classificació Resultats GPX
20/05 – 20/05/2023 Uppsalaloopen Seguiment Classificació
13/05 – 14/05/2023 Montes Ferrei Trasa A Seguiment Classificació
13/05 – 14/05/2023 Montes Ferrei Trasa B a C Seguiment Classificació
13/05 – 14/05/2023 Eagle Race Challenger 2023 Seguiment Classificació
12/05 – 14/05/2023 Eagle Race Master 2023 Seguiment Classificació
12/05 – 14/05/2023 Macháč Run Fest Seguiment Classificació
06/05 – 12/05/2023 Moravia Divide 2023 Seguiment Classificació
22/04 – 29/04/2023 Cursa di Ciclopi Seguiment Classificació
22/04 – 23/04/2023 3-2-1 Vabank Seguiment Classificació
21/04 – 22/04/2023 Isaberg Race Seguiment Classificació
31/03 – 01/04/2023 Noční Můry 2023 Seguiment Classificació
17/03 – 20/03/2023 Northburn 100 Seguiment Classificació
19/02 – 27/02/2023 Trans Sahara Marathon Seguiment Classificació
02/02 – 15/02/2023 JIBE JAHA Seguiment Classificació
21/01 – 22/01/2023 Vokober(g) 2023 Seguiment Classificació
13/01 – 15/01/2023 Kong Vinter Seguiment Classificació
22/12 – 27/12/2022 Ibex Multiday 2022 Seguiment Classificació
25/08 – 26/11/2022 Mini CZ AR 2022 Seguiment Classificació
31/10 – 05/11/2022 Drakensberg Great Traverse Orgs Seguiment Classificació
14/10 – 17/10/2022 River Trail 2022 Seguiment Classificació
01/10 – 13/10/2022 Cesta SNP Seguiment Classificació
08/10 – 08/10/2022 3 Towers Ultra Seguiment Classificació
30/09 – 02/10/2022 Ultra Trail Lago Maggiore 2022 Seguiment Classificació
14/09 – 21/09/2022 Split Břeclav Gravel 2022 Seguiment Classificació
10/09 – 11/09/2022 Montes Ferrei Gravel 2022 Seguiment Classificació
09/09 – 10/09/2022 GRAAL AR Seguiment Classificació
25/08 – 02/09/2022 Swede Divide 2022 Seguiment Classificació
25/08 – 27/08/2022 Czech Adventure Race 2022 Seguiment Classificació Resultats Parcials
26/08 – 27/08/2022 Mini Czech Adventure Race 2022 Seguiment Classificació Resultats Parcials
26/08 – 27/08/2022 World Rogaining Champs 2022 Seguiment Classificació Resultats
20/08 – 27/08/2022 Okolo Republiky 1400 Seguiment Classificació
19/08 – 21/08/2022 Morava Run 2022 Seguiment Classificació
20/08 – 20/08/2022 Stone Cross to Lug 2022 Seguiment Classificació
04/08 – 14/08/2022 West Carpathian Challenge 2022 Seguiment Classificació
12/08 – 13/08/2022 Prokletje Ultra 2022 Seguiment Classificació
05/08 – 07/08/2022 Nordic League DK 2022 Master Seguiment Classificació
23/06 – 30/07/2022 TransAlp Seguiment Classificació
03/07 – 13/07/2022 Peggy jede 1000 mil Seguiment Classificació
02/07 – 09/07/2022 Race Across Czechia 2022 Seguiment Classificació
10/06 – 12/06/2022 Extreme Bike 444 2022 Seguiment Classificació
11/06 – 12/06/2022 Stara Planina 2022 Seguiment Classificació
03/06 – 05/06/2022 DoKola! 2022 Seguiment Classificació
20/05 – 22/05/2022 400 Ultra 2022 Seguiment Classificació
20/05 – 22/05/2022 400 Ultra Seguiment Classificació
20/05 – 22/05/2022 Catalania Championship 2022 Seguiment Classificació
21/05 – 21/05/2022 Fergunna Race 2022 Seguiment Classificació
14/05 – 15/05/2022 Montes Ferrei MTB 2022 Seguiment Classificació
06/05 – 14/05/2022 Moravia Divide 2022 Seguiment Classificació
06/05 – 08/05/2022 Nirvana Adventure Race 2022 Seguiment Classificació
07/05 – 07/05/2022 Nirvana Adventure Race 70 km Seguiment Classificació
25/04 – 27/04/2022 RARAMURI ULTRA RUN 2022 Seguiment Classificació
15/04 – 19/04/2022 Břeclav - Budapest 2022 Seguiment Classificació
08/04 – 09/04/2022 Noční Můry 2022 Seguiment Classificació
28/01 – 06/02/2022 Pavel @ Wainwrights Seguiment Classificació
25/01 – 30/01/2022 Šediváčkův Long 2022 Seguiment Classificació
22/01 – 23/01/2022 Vokober(g) 2022 Seguiment Classificació
07/11 – 07/11/2021 HROB DD Neděle Seguiment Classificació
07/11 – 07/11/2021 HROB HD Neděle Seguiment Classificació
07/11 – 07/11/2021 HROB HH Neděle Seguiment Classificació
06/11 – 06/11/2021 HROB DD Seguiment Classificació
06/11 – 06/11/2021 HROB HD Seguiment Classificació
06/11 – 06/11/2021 HROB HH Seguiment Classificació
16/10 – 24/10/2021 Trans-Pecos Ultra 2021 Seguiment Classificació
13/10 – 16/10/2021 Poslední Švih Seguiment Classificació
01/10 – 03/10/2021 River Trail 2021 Seguiment Classificació
01/10 – 02/10/2021 Noční Můry Seguiment Classificació
17/09 – 24/09/2021 Trans Atlas Maraton 2021 Seguiment Classificació
16/09 – 18/09/2021 Mini Czech Adventure Race 2021 Seguiment Classificació
04/09 – 04/09/2021 58 km Seguiment Classificació
01/09 – 04/09/2021 UTMR 4 days Seguiment Classificació
02/09 – 04/09/2021 UTMR 170 km Seguiment Classificació
03/09 – 04/09/2021 UTMR 100 km Seguiment Classificació
26/07 – 31/08/2021 Flower Power Seguiment Classificació
16/07 – 27/08/2021 Peggy @ Salzkammergut Seguiment Classificació
14/08 – 15/08/2021 Morava Run Seguiment Classificació
13/08 – 15/08/2021 Hostýnská Osma Seguiment Classificació
13/08 – 15/08/2021 Hostýnská Stoosma Seguiment Classificació
16/07 – 18/07/2021 TMMTR 2021 Seguiment Classificació
21/05 – 30/06/2021 7Rekordu Seguiment Classificació
06/06 – 12/06/2021 Nordic Islands 600K Seguiment Classificació
05/06 – 06/06/2021 Nordic Islands Adventure Race 2021 Seguiment Classificació
30/05 – 05/06/2021 Morava 350 Seguiment Classificació
21/05 – 22/05/2021 Fergunna Race 2021 Seguiment Classificació
14/02 – 15/02/2021 Tomáš Petreček - 200 km z Orlických Hor do Jeseniků non-stop na běžkách Seguiment Classificació Resultats Parcials GPX
22/01 – 23/01/2021 Vokoberg 2021 Seguiment Classificació Resultats GPX
02/10 – 04/10/2020 River Trail 2020 Seguiment Classificació Resultats Parcials GPX
05/09 – 12/09/2020 COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ 2020 Seguiment Classificació
27/08 – 29/08/2020 Czech Adventure Race 2020 Seguiment Classificació Resultats Parcials GPX
28/08 – 29/08/2020 Mini Czech Adventure Race 2020 Seguiment Classificació Resultats Parcials GPX
29/08 – 29/08/2020 Fergunna Race 2020 Seguiment Classificació Resultats GPX
17/07 – 19/07/2020 Přejezd ČR na Koloběžkách 2020 Seguiment Classificació Resultats Parcials GPX
18/07 – 19/07/2020 TMMTR 2020 Seguiment Classificació Resultats Parcials
20/06 – 21/06/2020 Highland Ultra Seguiment Classificació
12/06 – 14/06/2020 Extreme Bike 444 Seguiment Classificació
13/03 – 15/03/2020 Krkonošský survival 2020 Seguiment Classificació
25/01 – 26/01/2020 VokoBer(g) 2020 Seguiment Classificació
21/01 – 25/01/2020 Šediváčkův Long 2020 Seguiment Classificació Resultats Parcials GPX
25/10 – 27/10/2019 Bob Graham Round Seguiment Classificació
04/10 – 06/10/2019 River Trail 2019 Seguiment Classificació
04/10 – 06/10/2019 T60 - Stovka Podkrkonoším Seguiment Classificació
04/10 – 06/10/2019 T118 - Stovka Podkrkonoším Seguiment Classificació
28/08 – 01/09/2019 Czech Adventure Race 2019 Seguiment Classificació
23/08 – 25/08/2019 L Echappee Belle Seguiment Classificació
17/08 – 19/08/2019 Od Tatier k Dunaju 2019 Seguiment Classificació
12/07 – 20/07/2019 TMMTR 2019 Seguiment Classificació
12/07 – 14/07/2019 Přejezd ČR na koloběžkách 2019 Seguiment Classificació
05/06 – 16/06/2019 Loudání 2019 Seguiment Classificació
18/05 – 18/05/2019 Fergunna Race 2019 Seguiment Classificació
23/03 – 24/03/2019 Letecká Stovka 2019 Seguiment Classificació
15/03 – 16/03/2019 Krkonošský Survival 2019 Seguiment Classificació
26/01 – 27/01/2019 Vokoberg 2019 Seguiment Classificació
25/01 – 26/01/2019 Šediváčkův Long Seguiment Classificació
28/08 – 01/09/2018 CZ AR 2018 Seguiment Classificació
16/08 – 19/08/2018 Od Tater k Dunaju 2018 Seguiment Classificació
12/08 – 12/08/2018 Epic 3 Challenge - Den 3 Seguiment Classificació
11/08 – 11/08/2018 Epic 3 Challenge - Den 2 Seguiment Classificació
10/08 – 10/08/2018 Epic 3 Challenge - Den 1 Seguiment Classificació
27/07 – 29/07/2018 Přejezd republiky na koloběžkách Seguiment Classificació
14/07 – 15/07/2018 TMMTR 2018 Seguiment Classificació
30/06 – 01/07/2018 Sněžka - Praha 2018 Seguiment Classificació
30/06 – 30/06/2018 Vinařská 50 Seguiment Classificació
01/06 – 03/06/2018 Run Slovakia Seguiment Classificació
04/05 – 06/05/2018 Jesenická stovka 2018 Seguiment Classificació
16/03 – 17/03/2018 KS 2018 Seguiment Classificació
30/08 – 03/09/2017 CZ AR 2017 Seguiment Classificació
28/07 – 11/08/2017 ROAD 2222 Seguiment Classificació
02/07 – 05/08/2017 1000 miles Seguiment Classificació
14/07 – 16/07/2017 TMMTR 2017 Seguiment Classificació
16/06 – 17/06/2017 Orlický Tvrďák 2017 Seguiment Classificació
02/06 – 04/06/2017 Brněnské Vokruch Vokolo Štatlu Seguiment Classificació
27/05 – 28/05/2017 Libouchecký Ultramaraton Seguiment Classificació
05/05 – 07/05/2017 Jesenická Stovka 2017 Seguiment Classificació
24/03 – 26/03/2017 KS 2017 Seguiment Classificació
31/01 – 31/01/2017 Celý hřeben Seguiment Classificació
13/10 – 17/10/2016 5 Beskydských Vrcholů 2016 Seguiment Classificació
24/09 – 25/09/2016 Biatec Race CZ Seguiment Classificació
07/09 – 11/09/2016 Wenger Czech Adventure Race 2016 Seguiment Classificació
09/09 – 11/09/2016 Stovka Podyjím Seguiment Classificació
09/09 – 10/09/2016 Mini Czech Adventure Race 2016 Seguiment Classificació
03/07 – 30/07/2016 1000 miles Seguiment Classificació
16/07 – 22/07/2016 TMMTR Seguiment Classificació
02/07 – 10/07/2016 Blesk Hamburk Seguiment Classificació
26/06 – 01/07/2016 Run Fest Seguiment Classificació
10/06 – 11/06/2016 Orlický Tvrďák Seguiment Classificació
03/06 – 04/06/2016 Brněnské Vokruch Vokolo Štatlu Seguiment Classificació
20/05 – 21/05/2016 RP HV 2016 Krušné Hory Seguiment Classificació
06/05 – 08/05/2016 Jesenická Stovka Seguiment Classificació
18/03 – 19/03/2016 KS 2016 Seguiment Classificació
09/10 – 11/10/2015 5 BV Seguiment Classificació
02/10 – 04/10/2015 Valachiarun Seguiment Classificació
27/08 – 29/08/2015 CZ AR 2015 Seguiment Classificació
08/08 – 09/08/2015 Hostýnská Osma 2015 Seguiment Classificació
03/08 – 07/08/2015 Rail Tour Seguiment Classificació
27/06 – 28/06/2015 Rogaining Seguiment Classificació